طراحی داخلی و دکوراسیون کافی شاپ: تبدیل گل خانه به کافی شاپ

طراحی داخلی و دکوراسیون کافی شاپ: تبدیل گل خانه به کافی شاپ

 

در ادامه میخوانیم: بررسی هدف طراحی این کافی شاپ و چگونگی طراحی هر بخش و تبدیل گلخانه به کافی شاپ 

یک شرکت چینی، گل خانه ای شیشه ای را در پکن به یک کافی شاپ تبدیل کرده و برای تصفیه آلودگی هوا، از گلدان گیاهان در دیواره ها استفاده کرده است. تحت تأثیر منوی ارگانیک قهوه، این تیم با هدف بازنگری ساختار موجود در یک ساختمان سالم، از مواد سبز و طبیعی در طراحی داخلی کافی شاپ استفاده کرده است.

 

رویکرد های اکولوژیکی

رویکرد های اکولوژیکی
رویکرد های اکولوژیکی

معمار لوکاس کاس میگوید: "طراحی داخلی کافی شاپ توسط انتخاب مشتری از غذا تا قهوه الهام گرفته شده است. "همه مواد غذایی در شیرینی پزی کافی شاپ، از مواد تشکیل دهنده سالم انتخاب شده است." او ادامه داد :"ما میخواستیم میل به مصرف غذای سالم را توسط دکوراسیون ساختمان بالا ببریم، در نتیجه تمام رویکردهای که ما در نظر گرفتیم به نظر اکولوژیکی حساس بود".

 

دکوراسیون تحت پوشش گیاهی

دکوراسیون تحت پوشش گیاهی
دکوراسیون تحت پوشش گیاهی

دکوراسیون تحت پوشش گیاهی، اغلب برای بهبود کیفیت هوا در شهرهای آلوده استفاده میشود، زیرا پوشش گیاهی دی اکسید کربن را جذب کرده و تولید اکسیژن میکنند. اخيرا معمار استفانو بوئي، طرح هايي را براي طراحی داخلی برجی 36 طبقه در لوزان سوئيس طراحي کرده است و همچنين مفهوم "جنگل عمودی" را که توسط دو برج برجسته در ميلان انجام ميشود، ادامه داده است.

 

گیاهان چوبی مکعبی شکل

گیاهان چوبی مکعبی شکل
گیاهان چوبی مکعبی شکل

گیاهان چوبی مکعبی شکل، دیوار های داخلی و خارجی کافی شاپ را در بر میگیرند. سقف پوشیده شده و کلبه مانند در کنار بتن های خاکستری، محدوده ی کافی شاپ و محدوده ی آشپزخانه شیرینی پزی را به دو قسمت تقسیم کرده است. 

 

کفپوش کافی شاپ

کفپوش کافی شاپ
کفپوش کافی شاپ

از بتن های خاکستری همچنین برای ایجاد یک پس زمینه در کنار بار سفید و کاشی کاری شده استفاده شده و برای کفپوش، موازئیک ترازو (موزاییک سیمانی مرمر نما) برای تعریف منطقه میز و صندلی ها استفاده شده است. ترکیبی از کفپوش ترازو و بار سرامیکی یک توده حرارتی ایجاد میکند که به تدریج و به طور غیرمستقیم فضا را در زمستان گرم میکند.

 

بازسازی ساختمان مجاور

بازسازی ساختمان مجاور
بازسازی ساختمان مجاور

به عنوان بخشی از طراحی داخلی کافی شاپ این تیم همچنین یک ساختمان مجاور را بازسازی، و نمای جدید، تراس غذا خوری و بار به آن اضافه کرد و دکوراسیون کافی شاپ را در سطح بالاتری قرار داد. کاس گفت: "نسخه قبلی گلخانه وحشتناک و بیشتر شبیه محلی بزرگ برای مراسم عروسی بود." "ما نماد کلاسیک صورتی موجود در ساختمان اصلی را حذف کردیم و آن را با بتن های زغال چوب و پانل های چوب داگلاس جایگزین کردیم."

این تیم همچنین چشم انداز اطراف را دوباره طراحی کرد و یک باغ غذاخوری بیرونی با صندلی های نیمکت را به جلوی کافی شاپ اضافه کرد.

 

گالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی

درخواست استفاده از خدمات

درخواست مشاوره طراحی داخلی و دکوراسیون

شما می توانید به طور رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
کاربری ملک (*)
Invalid Input
آدرس (*)
Invalid Input
شماره تماس (*)
Invalid Input
خدمات مورد نیاز (*)
Invalid Input
سایر اطلاعات
Invalid Input
کد تخفیف
Invalid Input
من ربات نیستم (*) من ربات نیستم
  بازنشانی
Invalid Input
 • شادی قائمی

  حرفه ای و همیشه حاضر

  اولش خیلی استرس داشتم ولی هروقت نیاز بود سر پروژه حاضر بودن. کارشون رو بی نقص انجام دادن. هیچوقت فکر نمیکردم اجرای دکوراسیون انقدر لذت بخش باشه

 • مهدی اسلامی

  مسئولیت پذیر و پاسخگو

  استفاده از خدماتتون خیلی ساده هست. تو هر کاری اشکالاتی پیش میاد ولی شما فوری رفعش کردین. شما به خوبی به نظرای مشتری گوش میدین

 • محمد سالاریان

  نتیجه محور

  این خیلی خوبه که مهمترین چیزی که براتون هست نتیجس. شما کارتونو از کوتاه ترین راه پیش می برین

 • ایمان بهرامی

  قابل اطمینان

  من تا حالا چندین بار با شما کار کردم. حرفه ای بودن شما قابل تحسینه. در واقع با خیال راحت از خدمات شما برای مشتریام استفاده می کنم.

تهران، الهیه، خیابان دکتر حسابی، شماره 24

22394060 - 22955505

09123307141

9 الی 21

22338974

info@allin-idea.ir

نشر دهید