طراحی داخلی و دکوراسیون منزل: سبک دکوراسیون منزل خود را پیدا کنید

طراحی داخلی و دکوراسیون منزل: سبک دکوراسیون منزل خود را پیدا کنید

 

در ادامه میخوانیم: میتوانید برای پیدا کردن دیدگاه خود در دکوراسیون منزل یکی از این 8 سبک را انتخاب کنید.  

چگونه سبک دکوراسیون منزل خود را تعریف میکنید؟ این سؤالی است که ما از هر مشتری خود میپرسیم، و اغلب پاسخ های غم انگیزی را دریافت میکنیم. بیشتر مشتریان یک سبک بخصوص را به عنوان سبک مورد علاقه خود در دکوراسیون منزل مشخص میکنند، اما سبک طراحی داخلی گذشته آنها چیز دیگری را بازگو میکند. برخی دیگر این سوال را بازگو میکنند: "فکر میکنید سبک مورد علاقه ی من چیست؟" تعدادی روش برای مشخص کردن سبک شخصی دکوراسیون منزل شما وجود دارد، یک راه آسان مرور تصاویر ذخیره شده درگالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی آل این است. ما آنها را بررسی میکنیم، موضوعات رایج در تصاویر انتخاب شده خود را پیدا میکنیم و به سرعت در طراحی دکوراسیون آن فضا حرکت میکنیم. سبک دکوراسیون منزل شما چیست؟ در ادامه به بررسی این 8 اتاق سفید برای پیدا کردن سبک مورد علاقه خود در دکوراسیون منزل میپردازیم.

 

روزمره

روزمره
روزمره

شستن و پوشیدن تنها تجارب زیبایی شناسی مد و پوشش شما نیست، بلکه نمادی از سبک زندگی شماست. پارچه هایی برای مراقبت آسان (Easy-Care) پنجره ها و مبلمان شما را میپوشانند، و دکوراسیون منزل شما را تمیز، مرتب و بدون آشفتگی نگه داری میکنند.

 

دوست داشتنی

دوست داشتنی
دوست داشتنی

طراحی یک منزل کارآمد و بی تکلف برای شما مهم است. مبلمان مدرن با اشاره به یک دیدگاه صنعتی، فضای دکوراسیون منزل شما را برای یک دور همی یا قهوه ی صبح جمعه با دوستانتان مناسب میکند. 

 

معاصر

معاصر
معاصر

 آخرین روش های طراحی، همیشه شما را به سمت بهترین هایی که بازار برای دکوراسیون منزل ارائه میدهد هدایت میکنند، میتوان به کانتر های آبشار مرمر کالاکاتا ، تا روند بی انتهایی از مبلمان سفید جلا داده شده و بروز شده در اواسط قرن اشاره کرد.

 

روستایی

روستایی
روستایی

 نوستالژی شیرینی با گذشته ای آشنا و نا آشنا در دکوراسیون منزل شما به سبک روستایی شایع میشود. شما باید از اشیاء قدیمی که زیبایی را حتی در فرسودگی به نمایش میگذارند قدر دانی کنید.

 

ساحلی

ساحلی
ساحلی

آرامش دریا باعث میشود که هر اتاق در منزل شما خود یک خانه بنظر برسد. دکوراسیون منزل ساحلی به آبهای آبی عمیق، ساکنان آن، مناطق عمومی و زندگی آزاد بدون نگرانی اشاره میکند.

 

استعماری

استعماری
استعماری

در دکوراسیون منزل به سبک استعماری همه چیز در سنت اشباع شده است، شما تاریخ اصلی منزل خود را حفظ کنید حتی اگر به معنای جایگزینی دستگیره درب کریستالی با یک دستگیره کهنه ای که در حیاط خلوت پیدا کردید باشید. عناصری مانند یک سینک مزرعه و یا فنجانی قدیمی بر روی کابینت آشپزخانه باعث میشود که احساس خوبی در دکوراسیون منزل خود داشته باشید.

 

ساده

ساده
ساده

هنگامی که منزل خود را تغییر دکوراسیون میدهید تمرکز بر سادگی، زیبایی خاصی را به دنبال خواهد داشت. ملزومات ضروری را میتوانید در هر مکانی و در زیر  هر سقفی پیدا کنید، اما این بدان معنا نیست که آن ملزمات کاملاً ساده و  خالی از شکل و علاقه هنری هستند.

 

فرهنگی

فرهنگی
فرهنگی

شما باید قدردان مسافرت های جهانی و آداب و رسوم خارجی باشید. هنگامی که شما اقلامی را از مسافرت شخصی خود یا از شخص دیگری جمع آوری میکنید، دارایی های گرانبهایی را به دکوراسیون منزل خود اضافه میکنید که سبکی فرهنگی را در دکوراسیون منزل شما ایجاد میکند.

 

گالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی

درخواست استفاده از خدمات

درخواست مشاوره طراحی داخلی و دکوراسیون

شما می توانید به طور رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
کاربری ملک (*)
Invalid Input
آدرس (*)
Invalid Input
شماره تماس (*)
Invalid Input
خدمات مورد نیاز (*)
Invalid Input
سایر اطلاعات
Invalid Input
کد تخفیف
Invalid Input
من ربات نیستم (*) من ربات نیستم
  بازنشانی
Invalid Input
 • شادی قائمی

  حرفه ای و همیشه حاضر

  اولش خیلی استرس داشتم ولی هروقت نیاز بود سر پروژه حاضر بودن. کارشون رو بی نقص انجام دادن. هیچوقت فکر نمیکردم اجرای دکوراسیون انقدر لذت بخش باشه

 • مهدی اسلامی

  مسئولیت پذیر و پاسخگو

  استفاده از خدماتتون خیلی ساده هست. تو هر کاری اشکالاتی پیش میاد ولی شما فوری رفعش کردین. شما به خوبی به نظرای مشتری گوش میدین

 • محمد سالاریان

  نتیجه محور

  این خیلی خوبه که مهمترین چیزی که براتون هست نتیجس. شما کارتونو از کوتاه ترین راه پیش می برین

 • ایمان بهرامی

  قابل اطمینان

  من تا حالا چندین بار با شما کار کردم. حرفه ای بودن شما قابل تحسینه. در واقع با خیال راحت از خدمات شما برای مشتریام استفاده می کنم.

تهران، الهیه، خیابان دکتر حسابی، شماره 24

22394060 - 22955505

09123307141

9 الی 21

22338974

info@allin-idea.ir

نشر دهید