طراحی داخلی و دکوراسیون رستوران: 5 دکوراسیون برتر رستوران در هفته رستوران های 2017 نیویورک

طراحی داخلی و دکوراسیون رستوران: 5 دکوراسیون برتر  رستوران در هفته رستوران های 2017 نیویورک

 

در ادامه میخوانیم: هفته رستوران های نیویورک این تابستان برای برخی از نقاط غذا خوری شهر نیویورک تخفیفاتی را ارائه داده بود، که ما پنج رستوران با بهترین طراحی داخلی، برای کسانی که هم غذا و هم دکوراسیون برای آنها مهم بود را انتخاب کرده ایم. 

 این رویداد که توسط پلت فرم گردشگری NYC & Company برگزار شد، دارای 390 رستوران شرکت کننده که دارای تنوع وسیعی از غذا های 5 بخش نیویورک است بود. این رویداد در واقع محدود به هفت روز نبود و این رستوران ها از 24 جولای تا 18 آگوست در منوی اصلی خود صبحانه، نهار و شام سرو کردند. در ادامه به بررسی این 5 رستوران که هم غذای خوب و هم دکوراسیون عالی ارائه میدهند میپردازیم.

 

رستوران مرسر (Mercer)

رستوران مرسر (Mercer)
رستوران مرسر (Mercer)

برای این رستوران در هتل مرسر در  سوهو، طراح فرانسوی Christian Liaigr با هدف ایجاد دکوراسیون رستوران تصادفی و خانوادگی توسط میزهای ناهار خوری عمومی و یک منطقه آشپزی باز شناخته شد. دکوراسیون رستوران دارای فضایی عمدتاً زیرزمینی است که دارای 200 بخش غذا خوری است که توسط دیوار های چوبی از یکدیگر جدا شده و در میان آنها مبلمان قرار گرفته اند.

 

رستوران لوکا (Lecuca)

رستوران لوکا (Lecuca)
رستوران لوکا (Lecuca)

دکوراسیون  این رستوران ایتالیایی جنوبی، توسط استودیو مونگه مستقر در تورنتو طراحی شده بود و همچنین مسئولیت تأسیس هتل ویلیام ویل نیز در این رستوران بود. فضای این رستوران به دو بخش تقسیم میشد، بار و محل غذا خوری که دارای طرحی سبک و خود نما بود، در حالی که دیگری دارای پانل های چوبی گرم و برای تحریک فضا به سبک ایتالیایی طراحی شده بود.

 

رستوران نوبو مرکز شهر (Nobu)

رستوران نوبو مرکز شهر (Nobu)
رستوران نوبو مرکز شهر (Nobu)

کمپانی راکول نیویورک، پشت جدیدترین شاخه از رستوران های زنجیره ای نیویورک رستوران نوبو است، که مانند پیشینیانش غذاهای مجلل ژاپنی و کشور پرو را سرو میکند. طراحی داخلی این رستوران شامل مجسمه سازی چوبی بر پایه بروشورهای ژاپنی، پوشش سقف به سبک دکوراسیون رستوران های زیرزمینی، دیوارهای قرمز، صندلی و نیمکت میشود.

 

رستوران غذای چینی

رستوران غذای چینی
رستوران غذای چینی

این رستوران چینی مشهور، عمدآً طوری طراحی شده است تا به نظر قدیمی برسد. آنجلا دیمایوگو سرآشپز اجرایی، بسیاری از حق قرارداد خود را برای ساخت و تغییر خطوط آجری، فضای دو برابر بلند در پشت و مجموعه ای از بادبادک های ابریشمی و چوب کرده است.

 

رستوران فاولر و ولز

رستوران فاولر و ولز
رستوران فاولر و ولز

فاولر و ولز واقع در یکی ازهتل های محبوب و جدید نیویورک، بیک من، توسط مارتین برادنیزکی که در لندن مستقر است طراحی شده  تا دکوراسیون رستوران را به مکان دیگری مانند ساختمان های قدیمی دادگاه ارتباط دهد. این ظاهر بی نظم عمدی توسط مبلمان و لوسترهای عطیقه ایجاد شده است که باعث ترمیم جزئیات اصلی و شیشه های رنگی میشود.

 

گالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی

درخواست استفاده از خدمات

درخواست مشاوره طراحی داخلی و دکوراسیون

شما می توانید به طور رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
کاربری ملک (*)
Invalid Input
آدرس (*)
Invalid Input
شماره تماس (*)
Invalid Input
خدمات مورد نیاز (*)
Invalid Input
سایر اطلاعات
Invalid Input
کد تخفیف
Invalid Input
من ربات نیستم (*) من ربات نیستم
  بازنشانی
Invalid Input
 • شادی قائمی

  حرفه ای و همیشه حاضر

  اولش خیلی استرس داشتم ولی هروقت نیاز بود سر پروژه حاضر بودن. کارشون رو بی نقص انجام دادن. هیچوقت فکر نمیکردم اجرای دکوراسیون انقدر لذت بخش باشه

 • مهدی اسلامی

  مسئولیت پذیر و پاسخگو

  استفاده از خدماتتون خیلی ساده هست. تو هر کاری اشکالاتی پیش میاد ولی شما فوری رفعش کردین. شما به خوبی به نظرای مشتری گوش میدین

 • محمد سالاریان

  نتیجه محور

  این خیلی خوبه که مهمترین چیزی که براتون هست نتیجس. شما کارتونو از کوتاه ترین راه پیش می برین

 • ایمان بهرامی

  قابل اطمینان

  من تا حالا چندین بار با شما کار کردم. حرفه ای بودن شما قابل تحسینه. در واقع با خیال راحت از خدمات شما برای مشتریام استفاده می کنم.

تهران، الهیه، خیابان دکتر حسابی، شماره 24

22394060 - 22955505

09123307141

9 الی 21

22338974

info@allin-idea.ir

نشر دهید