طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار: 6 دلیل برای تغییر دکوراسیون مجدد دفترکار شما در سال 2018

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار: 6 دلیل برای تغییر دکوراسیون مجدد دفترکار شما در سال 2018

 

در ادامه میخوانیم: از زمانی که دکوراسیون داخلی دفترکار خود را تغییر داده اید چه مدت زمانی میگذرد؟ آیا طرح قدیمی دکوراسیون دفترکار تان منجر به سردرد شما میشود؟ آیا مبلمان شما خسته کننده بنظر میرسند؟ آیا دکوراسیون دفترکار شما تصور درستی به مشتریان و کارکنان شما نشان میدهد؟ شاید 2018 سال تغییر باشد ...

در ادامه به بررسی این 6 دلیل میپردازیم که چرا سال 2018 میتواند سال خوبی برای تغییر دکوراسیون دفترکار شما باشد.

 

1- رهبر باشید نه پیرو

رهبر باشید نه پیرو
رهبر باشید نه پیرو

این عالی نیست که در رقابت یک قدم جلو تر باشید؟ به دیگر شرکت ها ثابت کنید که باید مراقب شما در رقابت کاری باشند! دکوراسیون دفترکار شما باید باعث شگفتی مشتریان شما شود نه اضطراب آنها. طراحی داخلی دفترکار شما نشان میدهید که دارای یک تشکیلات خلاق، بلند پرواز و آینده نگر هستید. نام تجاری خود را به دکوراسیون دفترکار جدید خود اضافه کنید تا هویت شرکت خود را بیشتر تقویت کنید.

 

2- تیم خود را بهبود ببخشید

تیم خود را بهبود ببخشید
تیم خود را بهبود ببخشید

وقتی کارکنان شما زمان زیادی را در دفترکار شما صرف میکنند، بهبود طراحی و زیبایی شناسی دکوراسیون دفترکار، میتواند پاداش و ارزش را برای آنها به ارمغان بیاورد. تغییر دکوراسیون دفترکار میتواند به تشویق اعضای تیم و تقویت روحیه کارکنان کمک کند. روشن کردن ناحیه های تاریک، بهبود روشنایی و آکوستیک دفترکار، ارائه مناطق خلاق و نوآورانه، با توجه به چیزهایی مانند گیاهان یا آثار هنری انگیزشی، میتواند تاثیر مثبتی بر بهره وری کارکنان داشته باشد.

 

3- بهبود بهره وری خود

بهبود بهره وری خود
بهبود بهره وری خود

برای بسیاری از شرکت ها، به ویژه شرکت هایی که رشد سریع یا قابل توجهی داشته اند، تا حد امکان ادارات و نیروی انسانی افزوده شده اند. تصمیماتی که در طول دوره رشد ایجاد میشود، اغلب ممکن است از برخی ارزش های جدید بهره مند شوند. طرح دکوراسیون دفترکار شما میتواند بطور گسترده ای در گردش کاری و بهره وری کارکنان تاثیر بگذارد. اگر بخش های شرکت به شیوه اشتباه به یکدیگر متصل شوند، گردش کاری میتواند ناکارآمد باشد و میتواند باعث هدر رفتن زمان شود. سال 2018 میتواند به عنوان یک فرصت عالی برای ارزیابی فرآیندهای داخلی، و در نظر گرفتن دکوراسیون دفترکار شما باشد. یک طراحی دکوراسیون منطقی و جاری میتواند به کاهش هزینه های گران قیمت در فرآیندهای تغییر دکوراسیون دفترکار و روش های شما کمک کند.

 

4- روند تکنولوژی های جدید را درک کنید

روند تکنولوژی های جدید را درک کنید
روند تکنولوژی های جدید را درک کنید

تغییر دکوراسیون دفترکار، بهترین زمان برای ارزیابی وضعیت فعلی تکنولوژی محیط کار شماست. با صرفه جویی در هزینه ها و زمان، میتوانید سالانه تکنولوژی های جدید را وارد دفترکار خود کنید. سیستم های خود را سرعت دهید، کار با چاپ گر خود را ساده تر کنید، نرم افزار های خود را به روز کنید و سرورهای خود را امن کنید. با پیشرفت های بسیار در دنیای فنی، اطمینان حاصل کنید که با حداکثر رساندن پتانسیل خود کسب و کارتان را بهبود میبخشید.

 

5- محیط زیست

محیط زیست
محیط زیست

بهبود مشارکت اجتماعی شرکتی را با در نظر گرفتن پیشرفت های زیست محیطی در هنگام شروع یک پروژه تغییر دکوراسیون دفترکار بهبود دهید. راه های بسیاری برای بهبود اثرات زیست محیطی خود، از نورپردازی کارآمد انرژی و طرح های بازیافتی به سیاست های انعطاف پذیر و بهبود عایق ساختمان وجود دارد. آیا مشتریان شما قبل از اینکه با شما همکاری کنند، اخلاق زیست محیطی شما را ارزیابی میکنند؟ اگر چنین است، یک تغییر زیست محیطی را در پروژه تغییر دکوراسیون دفترکار خود در نظر بگیرید.

 

6- سال جدید – فرصت های جدید

سال جدید – فرصت های جدید
سال جدید – فرصت های جدید

اگر بی هیچ دلیلی میخواهید در کسب و کار خود زندگی جدیدی را احساس کنید، اکنون وقت آن رسیده است که اصلاحات اداری را در طراحی داخلی دفترکار خود نظر بگیرید. رکود و کهنگی، تصاویری نیستند که بخواهید به کارکنان، رقبا و مشتریان تان نشان دهید. انرژی و جنب و جوش  باعث میشود که طرح بسیار خوبی از دکوراسیون دفترکار خود در جهان باقی بگذارد. با توجه به دکوراسیون محیط کاری و با توجه به راه های بسیاری که میتوانید کارایی، امنیت، روحیه کارکنان، هزینه، تاثیرات زیست محیطی و چگونگی درک خود را به عنوان یک سازمان افزایش دهید، میتوانید کسب و کار خود را رو به جلو برانید. چرا صبر کنید 2018 یک سال عالی خواهد بود.

 

برای مشاوره و راهنمایی متخصصین در مورد پروژه های تغییر دکوراسیون کوچک یا بزرگ، با ما تماس بگیرید. تیم طراحی دفتر ما میتواند بینش و کمک ارزشمندی را ارائه دهد تا اطمینان حاصل کنید پروژه تغییر دکوراسیون دفترکار شما دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید. 

 

گالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی

درخواست استفاده از خدمات

درخواست مشاوره طراحی داخلی و دکوراسیون

شما می توانید به طور رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
کاربری ملک (*)
Invalid Input
آدرس (*)
Invalid Input
شماره تماس (*)
Invalid Input
خدمات مورد نیاز (*)
Invalid Input
سایر اطلاعات
Invalid Input
کد تخفیف
Invalid Input
من ربات نیستم (*) من ربات نیستم
  بازنشانی
Invalid Input
 • شادی قائمی

  حرفه ای و همیشه حاضر

  اولش خیلی استرس داشتم ولی هروقت نیاز بود سر پروژه حاضر بودن. کارشون رو بی نقص انجام دادن. هیچوقت فکر نمیکردم اجرای دکوراسیون انقدر لذت بخش باشه

 • مهدی اسلامی

  مسئولیت پذیر و پاسخگو

  استفاده از خدماتتون خیلی ساده هست. تو هر کاری اشکالاتی پیش میاد ولی شما فوری رفعش کردین. شما به خوبی به نظرای مشتری گوش میدین

 • محمد سالاریان

  نتیجه محور

  این خیلی خوبه که مهمترین چیزی که براتون هست نتیجس. شما کارتونو از کوتاه ترین راه پیش می برین

 • ایمان بهرامی

  قابل اطمینان

  من تا حالا چندین بار با شما کار کردم. حرفه ای بودن شما قابل تحسینه. در واقع با خیال راحت از خدمات شما برای مشتریام استفاده می کنم.

تهران، الهیه، خیابان دکتر حسابی، شماره 24

22394060 - 22955505

09123307141

9 الی 21

22338974

info@allin-idea.ir

نشر دهید