طراحی داخلی و دکوراسیون تجاری : 7 روند در طراحی داخلی تجاری

طراحی داخلی و دکوراسیون تجاری : 7 روند در طراحی داخلی تجاری

 

در ادامه میخوانیم: امروزه طراحی داخلی برای املاک تجاری یک کسب و کار مهارت آمیز است. فضا باید کارآمد و مقرون به صرفه باشد، و همچنین یک تجربه منحصر به فرد و جذاب ایجاد کند.

با ترکیب بیشتر مشکلات، انتظارات به طور مداوم در حال تحول هستند، بنابراین شرکت ها باید به طور منظم دکوراسیون داخلی خود را انطباق دهند تا ذائقه های مصرف کنندگان، بازدید کنندگان و کارمندان شان را منعکس کنند. خوشبختانه، برخی از روندهای مدرن کمک میکنند تا طرح های دکوراسیون تجاری آنها در معرض دید قرار گیرد. در ادامه به بررسی بیشتر این روند ها میپردازیم.

 

تن های عمیق

تن های عمیق
تن های عمیق

تن های عمیق خنک کننده بازتاب زیبایی ذاتی از طبیعت در دکوراسیون تجاری هستند. به دنبال استفاده از زغال چوب، خاکستری کمرنگ با رنگ سبز باشید. آنها را برای تعادل بیشتر با رنگ عاجی، سنگی و خاکستری مایل به قهوه ای ترکیب کنید. اگر همه ی این موارد محتاطانه بنظر میرسند، آنگاه کمی از رنگ های پاپریکای آتشین یا لیمویی زرق و برق دار را برای رنگ به آنها اضافه کنید.

 

مقیاس فوق العاده و الگو های هندسی

مقیاس فوق العاده و الگو های هندسی
مقیاس فوق العاده و الگو های هندسی

 طرح های دکوراسیون تجاری با مقیاس کوچک به مدت طولانی در کف پوش هتل یا بیمارستان ها استفاده میشدند. اما انتظار میرود که آنها را مرحله به مرحله در طرح های دراماتیک با مقیاس بزرگ و الگو های هندسی مشاهده کرد.

این طراحی های برجسته به کسب و کار کمک میکنند که یک بیانیه درست طراحی، که خصوصیات فردی را بیان میکند و یک احساس با دوام را در بازدید کنندگان باقی میگذارد را در دکوراسیون تجاری ایجاد کنند. 

 

فرم بیش از عملکرد

فرم بیش از عملکرد
فرم بیش از عملکرد

هزینه یک عامل تصمیم گیری اصلی برای خرید مبلمان دکوراسیون تجاری بود. با این حال، با تمرکز فزاینده ای در طراحی ارگونومیک، مبلمان در یک محل تجاری مدرن باید راحت و همچنین مقرون به صرفه باشد.

انتظار میرود ویژگی هایی مانند بازوهای قابل تنظیم و سر بر روی صندلی، و همچنین میز های بلند ایستاده برای استفاده اورژانسی در دکوراسیون تجاری بیشتر استفاده شود.

علاوه بر این، مصرف کنند گان به دنبال کیفیت هستند - و مبلمان دکوراسیون تجاری به بازتاب بیشتری از دوام مواد، چوب های راستیک، سطوح فلزی و شیشه های حرارت دیده اشاره دارد.

 

ترکیبات دمدمی

ترکیبات دمدمی
ترکیبات دمدمی

امروزه طراحان داخلی از فرمول آشکار تم ها دور هستند و به جای آن از انواع مختلفی از لمس های غیر منتظره و دلپذیر استفاده میکنند تا هر یک از فضا ها را در دکوراسیون تجاری منحصر به فرد کنند.

یک نمونه مناسب، ظهور کاشی های غیر سازگار با کف است، اگر چه ممکن است عجیب و غریب به نظر برسند، اما اگر بدرستی قرار گیرند میتوانند عالی بنظر برسند.

 

طرح های اهداف چند منظوره

طرح های اهداف چند منظوره
طرح های اهداف چند منظوره

یک نتیجه منطقی در تسریع تمام بودجه های طولانی مدت بدان معنی است که کسب و کار، به طور مداوم به دنبال راه های جدید برای صرفه جویی در بودجه است. دکوراسیون تجاری گروهی از احتمالات را پیشنهاد میدهد، که بازتابی از محبوبیت های در حال رشد از اهداف چند منظوره طراحی هستند.

نمونه هایی از این خلاقیت های اقتصادی در کابینت های بایگانی و صندلی های لغزنده دیده شده است که میتوانند در جلسات تجاری مورد استفاده قرار گیرند. حتی صندلی های استراحت نیز دارای بازو های متحرک هستند، بنابراین کارکنان برای کار کردن نیاز به میز ندارند.

 

سازگار با محیط زیست

سازگار با محیط زیست
سازگار با محیط زیست

با شرکت هایی که تحت فشار بیشتری برای تعهدات اجتماعی قرار میگیرند، به سوی ترویج طرح های دکوراسیون تجاری سازگار با محیط زیست بیشتر حرکت میکنند.

در حالیکه استفاده از شیشه به طور کلی نشانه ای از ناکارآمد بودن انرژی محسوب میشود، پیشرفت های جدید در طراحی پنجره دیگر به این معنا نیست، به نظر میرسد که در آینده شیشه تبدیل به اساس ساختمان های سازگار با محیط زیست شود.

نصب شیشه های قدرت زای نوری(Photovoltaic)  را که نسل بعدی سلول های خورشیدی مستقر در سطح پنجره هستند را در نظر بگیرید. این اجازه می دهد تا یکی از ویژگی های طراحی power-sapping خود شروع به تولید انرژی کند.

 

همکاری انزوا  نیست

همکاری انزوا نیست
همکاری انزوا نیست

در عصر افزایش تعامل و ارتباط دائمی، کارگر مدرن دیگر تمایل به انزوا در یک اتاق کوچک و بدون دسترسی به نور طبیعی را ندارد. در نتیجه، دکوراسیون تجاری بیشتر به سمت یک رویکرد مشارکتی حرکت میکند، دکوراسیون تجاری خود را تغییر دهید تا فضای کاری باز بیشتری ایجاد کنید.

میزها با پانل های کم یا شفاف جدا میشوند و یا این پارتیشن ها از یکدیگر جدا شده که باعث افزایش ارتباط و انتقال میشود. البته، برای اکثر دکوراسیون های تجاری، انجام تعمیرات کامل در مقیاس کامل امکان پذیر نیست. در عوض، تاکید بر ایجاد تغییرات کوچک، تغییر در طرح مبلمان و یا یک پوشش جدید از رنگ که بدون هزینه ی زیادی را در بر نداشته باشد.

 

گالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی

درخواست استفاده از خدمات

درخواست مشاوره طراحی داخلی و دکوراسیون

شما می توانید به طور رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
کاربری ملک (*)
Invalid Input
آدرس (*)
Invalid Input
شماره تماس (*)
Invalid Input
خدمات مورد نیاز (*)
Invalid Input
سایر اطلاعات
Invalid Input
کد تخفیف
Invalid Input
من ربات نیستم (*) من ربات نیستم
  بازنشانی
Invalid Input
 • شادی قائمی

  حرفه ای و همیشه حاضر

  اولش خیلی استرس داشتم ولی هروقت نیاز بود سر پروژه حاضر بودن. کارشون رو بی نقص انجام دادن. هیچوقت فکر نمیکردم اجرای دکوراسیون انقدر لذت بخش باشه

 • مهدی اسلامی

  مسئولیت پذیر و پاسخگو

  استفاده از خدماتتون خیلی ساده هست. تو هر کاری اشکالاتی پیش میاد ولی شما فوری رفعش کردین. شما به خوبی به نظرای مشتری گوش میدین

 • محمد سالاریان

  نتیجه محور

  این خیلی خوبه که مهمترین چیزی که براتون هست نتیجس. شما کارتونو از کوتاه ترین راه پیش می برین

 • ایمان بهرامی

  قابل اطمینان

  من تا حالا چندین بار با شما کار کردم. حرفه ای بودن شما قابل تحسینه. در واقع با خیال راحت از خدمات شما برای مشتریام استفاده می کنم.

تهران، الهیه، خیابان دکتر حسابی، شماره 24

22394060 - 22955505

09123307141

9 الی 21

22338974

info@allin-idea.ir

نشر دهید