طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه: روند، ساخت و عناصر سبک زندگی در دکوراسیون آشپزخانه

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه: روند، ساخت و عناصر سبک زندگی در دکوراسیون آشپزخانه 

 

در ادامه میخوانیم: آشپزخانه های مدرن انعکاسی از میل به شخصی سازی، مواد قابل اطمینان، زندگی سالم و کنترل هستند.

تکامل آشپزخانه های مدرن در نهایت تبدیل به اوج طراحی داخلی شده است. پیروی از مسیر های طراحی داخلی بازتابی از تمایل بیشتر برای کنترل، سهولت و حساسیت محیطی در داخل آشپزخانه دارد، و بنظر میرسد به طور فزاینده ای در میان طیف وسیعی از صاحب خانه ها رایج شده است. این که آیا هر یک از این احتمالات باعث توسعه کاملی در جهت آینده مفاهیم طراحی داخلی آشپزخانه میشود یا اینکه کمی متفاوت است، بستگی به عمل بسیاری از روندها، تاثیرات منطقه ای و ملاحظات بودجه دارد.

 

سبک زندگی در خانه

سبک زندگی در خانه
سبک زندگی در خانه

آشپزخانه ها تبدیل به محور اصلی خانه ها شده اند، آشپزخانه ها علاوه بر نقش های مفید خود، به عنوان محل برگزاری اوقات فراقت خانواده، کار و سرگرمی نیز استفاده میشوند. صاحبان خانه مایل به اختصاص سهم بیشتری از افکار، ابعاد چهارگوش و بودجه برای دکوراسیون آشپزخانه ها هستند که ادغام آنها سبک زندگی را تسهیل میبخشد. حرکت به جلو، طراحان به دنبال ایجاد مفاهیم یکپارچه و جامع برای دکوراسیون آشپزخانه هستند که شامل سبک زندگی نیز میشود.

 

طراحی شخصیت محور

طراحی شخصیت محور
طراحی شخصیت محور

 بسیاری از صاحب خانه ها، که از دکوراسیون آشپزخانه خود راضی نیستند، تصمیم میگیرند که مهر شخصی خود را بر روی دکوراسیون آشپزخانه خود قرار دهند تا فضاهای منحصر به فردی را ارائه دهند که ترجیحات و شخصیت های زیبا شناختی خودشان را نشان میدهد. مشتریان هر زمانی که بخواهند میتوانند از گزینه های موجود در آنها استفاده کنند و همچنان تقاضای بیشتری برای طراحی های شخصیت محور وجود دارد.

 تغییر دکوراسیون آشپزخانه، باید بازتابی از محلی برای آرامش و راحتی بوسیله ی ابزار و عناصری مانند وسایل روشنایی، کانتر آشپزخانه و ظروف فلزی و تغییرات سفارشی با لمس های شخصی مانند کانتر های آشپزخانه با تعبیه با اشیاء مورد علاقه یا دستگیره کابینت ها باشد.

 

سلامت و تندرستی

سلامت و تندرستی
سلامت و تندرستی

فرا رفتن از حفاظت ساده از منابع، طراحی سبز در دکوراسیون آشپزخانه تا به حال تأکید زیادی بر زندگی سالم داشته است. افرادی که از مزرعه به میز جا به جا میشوند و خانه دارانی سلامت خانواده آنها در اولویت است، تمایل بیشتری به طراحی سبز دارند.

کیفیت هوا وروردی داخل برای خانه داران اهمیت بیشتری پیدا میکند، بنابراین رنگ، درزگیر ها و مواد کابینت آشپزخانه به طور فزاینده ای در آشپزخانه، و همچنین سیستم های تهویه و فیلتراسیون ادغام میشوند. همچنین گروه های صنعتی لوازم خانگی مانند مایکروویو و یخچال و فریزر در حال حاضر استانداردهای پایداری مبتنی بر چرخه حیات را برای لوازم خانگی توسعه میدهند که ابعاد جدیدی را به عملکرد آنها اضافه میکند.

 

استفاده صادقانه از مواد

استفاده صادقانه از مواد
استفاده صادقانه از مواد

سنگ های طبیعی با طرح رگ بندی ارزشی زیاد و پایانی نسبتاً صاف و براق دارند، که اجازه میدهد تا سنگ بافت درخشانی داشته باشد. طیف گسترده ای از فلزات قابل استفاده از فولاد ضد زنگ به نیکل جلا داده شده، برنز، برنج  با پوشش های زنده استفاده میشود.

مواد طبیعی قادر به حفظ صدای خود در دکوراسیون آشپزخانه های امروزی هستند. به عنوان مثال کابینت چوبی آشپزخانه ممکن است رنگ آمیزی شده باشد، اما ترجیحاً با دست رنگ آمیزی شده است تا از طریق آن علامت های برس و دانه های اصلی مواد نشان داده شوند.

قطعات بازخرید شده در محدوده دکوراسیون آشپزخانه نیز محبوب هستند. میتوان یک نیمکت را در داخل محدوده ورودی آشپزخانه قرار داد و یک پیچ و تاب شخصی را به دکوراسیون آشپزخانه اضافه کرد.

 

نوآوری تکنولوژیک

نوآوری تکنولوژیک
نوآوری تکنولوژیک

جدایی بین آشپزخانه و اتاق پذیرایی در حال ناپدید شدن است، خانه داران تمایل بیشتری به ادغام و پنهان کردن عناصر استفاده کننده مانند وسایل خانگی با استفاده از مواد طبیعی ذکر شده نشان میدهند. این با پیشرفت تکنولوژیکی پشتیبانی خواهد شد.

تکنولوژی همچنین یکپارچگی را بر علیه دکوراسیون یک فضا فعال کرده و ترکیبی از صفحه نمایش الکترونیکی، پانل های کنترل و همچنین روشنایی را به سطوح آشپزخانه شخصی اختصاص میدهد. نوآوری های پیشرفته تر و پیشرفت های الکترونیکی باعث میشود که کارکرد لوازم آَشپزخانه بی سیم و آنپلاگ واقعیت داشته باشند.

 

گالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی

درخواست استفاده از خدمات

درخواست مشاوره طراحی داخلی و دکوراسیون

شما می توانید به طور رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
کاربری ملک (*)
Invalid Input
آدرس (*)
Invalid Input
شماره تماس (*)
Invalid Input
خدمات مورد نیاز (*)
Invalid Input
سایر اطلاعات
Invalid Input
کد تخفیف
Invalid Input
من ربات نیستم (*) من ربات نیستم
  بازنشانی
Invalid Input
 • شادی قائمی

  حرفه ای و همیشه حاضر

  اولش خیلی استرس داشتم ولی هروقت نیاز بود سر پروژه حاضر بودن. کارشون رو بی نقص انجام دادن. هیچوقت فکر نمیکردم اجرای دکوراسیون انقدر لذت بخش باشه

 • مهدی اسلامی

  مسئولیت پذیر و پاسخگو

  استفاده از خدماتتون خیلی ساده هست. تو هر کاری اشکالاتی پیش میاد ولی شما فوری رفعش کردین. شما به خوبی به نظرای مشتری گوش میدین

 • محمد سالاریان

  نتیجه محور

  این خیلی خوبه که مهمترین چیزی که براتون هست نتیجس. شما کارتونو از کوتاه ترین راه پیش می برین

 • ایمان بهرامی

  قابل اطمینان

  من تا حالا چندین بار با شما کار کردم. حرفه ای بودن شما قابل تحسینه. در واقع با خیال راحت از خدمات شما برای مشتریام استفاده می کنم.

تهران، الهیه، خیابان دکتر حسابی، شماره 24

22394060 - 22955505

09123307141

9 الی 21

22338974

info@allin-idea.ir

نشر دهید