طراحی خانه شما باید گویای شخصیت شما باشد؛ و در عین حال مجموعه ای از المانهای مورد علاقه تان.

هنگامی که وارد یک فضا می شوید، معماری، دکوراسیون داخلی و چیدمان آن بازتابی از خصوصیات فردی است که در آنجا سکونت دارد و یا کار می کند. ازطرفی محیطی که در آن زندگی می کنید باید برای شما جذاب باشد. به همین دلیل است که طراحی دقیق و حرفه ای فضای داخلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دکوراسیون یعنی فضایی برای همه چیز و همه چیز در فضای خود

مهم نیست چقدر فضا در اختیار دارید. مهم نیست خانه یا دفتر کار شما کوچک یا بزرگ است. مهم این است که چگونه از آن فضا استفاده کنید. مهارت یک معمار و طراح دکوراسیون داخلی به همان اندازه خرید خانه یا دفتر کار ضرورت دارد چرا که استفاده نادرست از چیدمان و فضای بهترین ملک، حتی اگر از معماری خوبی برخوردار بوده باشد، تمامی زیبایی آن را از بین می برد و استفاده درست و چیدمان حرفه ای می تواند ملک شما را بسیار با ارزش تر از هزینه ای که پرداخته اید جلوه دهد.

مشاوره با متخصصین طراحی و دکوراسیون آل این رایگان است

سبک طراحی داخلی آل این

طراحی داخلی و چیدمان و دکوراسیون یک فضا هم القا کننده یک حس است و هم از جهت کارایی بسیار مهم است. از طرفی این طرح باید مورد پسند فرد یا افرادی باشد که از آن استفاده می کنند.

گروه آل این قبل از اقدام به طراحی پرسشنامه ای در اختیار شما قرار می دهد که پس از تکمیل مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. سپس با در نظر گرفتن محدودیت های موجود از جمله فضا، بودجه و سایر موارد بهترین ساختار برای شما در نظر گرفته می شود.

 

دکوراسیون داخلی منزل رسمی

دکوراسیون داخلی منزل رسمی

طراحی داخلی خانه به سبک رسمی

در حالی که نوع استفاده از کفپوش بسیار متنوع و وابسته به سلیقه و در عین حال وابسته به طراحی و نقشه فضا است استفاده از پوشش های با رنگ روشن و طرح های ساده، مبلمان استیل، فرش با طرح های رسمی و همچنین تزئینات و وسایل دکوری اصیل، و استفاده از ترکیب های رنگی هارمونیک و یک دست در انتخاب وسایل فضایی رسمی در دکوراسیون منزل شما ایجاد می کنند. علاوه بر همه اینها چیدمان و نحوه قرارگیری مبلمان و سایر المانها نیز در القای یک فضای رسمی اهمیت ویژه ای دارند. این فضا در شب توسط نور گرم و با حجم زیاد (مانند لوستر با تعداد لامپ زیاد) روشن خواهد شد.


دکوراسیون داخلی منزل مدرن

دکوراسیون داخلی منزل مدرن

طراحی داخلی خانه به سبک مدرن

در دکوراسیون مدرن به طور کلی از خطوط مشخص، ترکیب رنگی ساده و موادی از جمله فلز، شیشه و استیل استفاده می شود. طراحی مدرن چه در لوازم منزل و چه در سایر اجزا حسی از سادگی را القا می کند. در این طراحی لوازم دکوراتیو اضافی استفاده نمی شود. مبل هایی که در دکوراسیون مدرن استفاده می شوند گاها دارای طراحی منحصر به فرد ولی درعین حال ساده هستند. در این نوع طراحی از کف پوش ها و موکت های جدید به جای فرش سنتی استفاده شده و معمولا نوری یکنواخت با حجم و میزان گرمای متوسط برای روشن کردن آن در نظر گرفته می شود. استفاده از نور نقطه ای در جای جای منزل نمادی از دکوراسیون مدرن است. تزئینات به کار رفته در خانه ای با دکوراسیون مدرن معمولا کم تعداد و مفهومی هستند مانند مجسمه های فلزی یا تابلوهای نقاشی با سبک مدرن که با فاصله از هم در نقاط مختلف قرار گرفته اند.


دکوراسیون داخلی منزل سنتی

دکوراسیون داخلی منزل سنتی

طراحی داخلی خانه به سبک سنتی

در طراحی داخلی سنتی منزل عموما از اجزا و المانهای سنتی و گاها گرانقیمت استفاده می شود. این نوع دکوراسیون منزل معمولا سرشار از اجزای دکوراتیو ریز و درشت بوده و از یک ترکیب رنگ غنی و اغلب شاد بهره می برد. چوب های با رنگ قهوه ای تیره یکی از اجزای شناخته شده در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل به سبک سنتی هستند. اجزای پارچه ای با بافت های گوناگون در گوشه کنار یک دکوراسیون سنتی خودنمایی می کنند و در انوع لوکس و گرانقیمت درخشش ابریشم در این پارچه ها نقشی پررنگ دارد. در این نوع دکوراسیون از نورپردازی گرم با حجم متوسط استفاده می شود.


دکوراسیون داخلی منزل مینیمال

دکوراسیون داخلی منزل مینیمال

طراحی داخلی خانه به سبک مینیمال

طراحی و دکوراسیون داخلی مینیمال نوعی از طراحی مدرن است که همانند طراحی مدرن نهایت سادگی و گویایی را در خود دارد. علاوه بر این در دکوراسیون و طراحی مینیمال از هرگونه المان اضافی خودداری شده و حس فوق العاده ای از سادگی، خلوتی و تمیزی القا می کند. ایجاد یک طراحی داخلی مینیمال شیک به دلیل کم بودن تعداد المانها بسیار مشکل است و نیاز به طراح داخلی متخصص و باتجربه دارد.

 

همین الان برای مشاوره اقدام کنید

 

شماره تماس: 22394060

مشاوره حضوری رایگان تنها با دریافت وقت قبلی انجام می شود

 

 

گالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی

درخواست استفاده از خدمات

درخواست مشاوره طراحی داخلی و دکوراسیون

شما می توانید به طور رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
کاربری ملک (*)
Invalid Input
آدرس (*)
Invalid Input
شماره تماس (*)
Invalid Input
خدمات مورد نیاز (*)
Invalid Input
سایر اطلاعات
Invalid Input
کد تخفیف
Invalid Input
من ربات نیستم (*) من ربات نیستم
  بازنشانی
Invalid Input
 • شادی قائمی

  حرفه ای و همیشه حاضر

  اولش خیلی استرس داشتم ولی هروقت نیاز بود سر پروژه حاضر بودن. کارشون رو بی نقص انجام دادن. هیچوقت فکر نمیکردم اجرای دکوراسیون انقدر لذت بخش باشه

 • مهدی اسلامی

  مسئولیت پذیر و پاسخگو

  استفاده از خدماتتون خیلی ساده هست. تو هر کاری اشکالاتی پیش میاد ولی شما فوری رفعش کردین. شما به خوبی به نظرای مشتری گوش میدین

 • محمد سالاریان

  نتیجه محور

  این خیلی خوبه که مهمترین چیزی که براتون هست نتیجس. شما کارتونو از کوتاه ترین راه پیش می برین

 • ایمان بهرامی

  قابل اطمینان

  من تا حالا چندین بار با شما کار کردم. حرفه ای بودن شما قابل تحسینه. در واقع با خیال راحت از خدمات شما برای مشتریام استفاده می کنم.

تهران، الهیه، خیابان دکتر حسابی، شماره 24

22394060 - 22955505

09123307141

9 الی 21

22338974

info@allin-idea.ir

نشر دهید